XII Nukitsa konkursi tulemused Sakus

Alates 16. märtsist on Sakus näitus Saku valla laste lemmikautorite ja lemmikkunstnike raamatutest.

Lemmikkirjanik on ülekaalukalt ja konkurentsitult Janno Põldma raamatuga „Lotte ja kuukivi saladus“(A) - 12 häält. Sama raamatu kunstnik Heiki Ernits võitis kunstnike kategoorias 16 häälega. See on raamat, mis meeldib Saku lastele nii sisu kui piltide poolest. Ega siin midagi väga üllatavat ei ole, sest koeratüdruk Lotte raamatud ja filmid on kuulsad juba üle maailma. Kirjanike kategoorias jagavad teist kohta võrdse häälearvuga kaks autorit Reeli Reinaus „Detektiiv Triibik loomaaias“(B) ja Kairi Look „Leemuripoeg Ville teeb sääred“(B), mõlemad said 5 häält. Kolmanda koha võrdselt 4 häälega said kolm autorit: Markus Saksatamm „Kass ja kinopilet“(B), Aino Pervik „Isegi Max ei usu enam“(A) ja Riina Pauklin „Suure Lohe maa“(B) Kunstnikest said teise koha väärilise 6 häält võrdselt Anni Mäger „Kass ja kinopilet“(B), autor M. Saksatamm ja Ott Vallik „Detektiiv Triibik loomaaias“(B), autor R. Reinaus. Kolmas koht ja 5 häält Elina Sildre „Leemuripoeg Ville teeb sääred“(B), autor K. Look. TÄPSEMALT LOE LISATUD DOKUMENDIST (.pdf 31,5Kb). Alates 16. märtsist on Sakus näitus Saku valla laste lemmikautorite ja lemmikkunstnike raamatutest. companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.

XII Nukitsa konkursi  tulemused Sakus
XII Nukitsa konkursi  tulemused Sakus

XII Nukitsa konkursi tulemused Sakus

Küllike Printseva 4. märtsil 2014

Alates 16. märtsist on Sakus näitus Saku valla laste lemmikautorite ja lemmikkunstnike raamatutest.

XII Nukitsa konkursi  tulemused Sakus

Lemmikkirjanik on ülekaalukalt ja konkurentsitult Janno Põldma raamatuga „Lotte ja kuukivi saladus“(A) - 12 häält.

Sama raamatu kunstnik Heiki Ernits võitis kunstnike kategoorias 16 häälega. See on raamat, mis meeldib Saku lastele nii sisu kui piltide poolest. Ega siin midagi väga üllatavat ei ole, sest koeratüdruk Lotte raamatud ja filmid on kuulsad juba üle maailma.

Kirjanike kategoorias jagavad teist kohta võrdse häälearvuga kaks autorit Reeli Reinaus „Detektiiv Triibik loomaaias“(B) ja Kairi Look „Leemuripoeg Ville teeb sääred“(B), mõlemad said 5 häält.

Kolmanda koha võrdselt 4 häälega said kolm autorit: Markus Saksatamm „Kass ja kinopilet“(B), Aino Pervik „Isegi Max ei usu enam“(A) ja Riina Pauklin „Suure Lohe maa“(B)

Kunstnikest said teise koha väärilise 6 häält võrdselt Anni Mäger „Kass ja kinopilet“(B), autor M. Saksatamm ja Ott Vallik „Detektiiv Triibik loomaaias“(B), autor R. Reinaus.

Kolmas koht ja 5 häält Elina Sildre „Leemuripoeg Ville teeb sääred“(B), autor K. Look.

TÄPSEMALT LOE LISATUD DOKUMENDIST

(.pdf 31,5Kb).
XII Nukitsa konkursi tulemused Sakus Alates 16. märtsist on Sakus näitus Saku valla laste lemmikautorite ja lemmikkunstnike raamatutest.
XII Nukitsa konkursi  tulemused Sakus
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud