Agnes Rohelpuu isikunäitus "Digitaalselt & reaalselt"

30. juunil 2022

Kiisa raamatukogus augusti lõpuni.

Agnes Rohelpuu isikunäitus

Agnes on Saku vallas elav kunstnik, kes pakub oma teostega rõõmu nii kohalikele kui ka oma sotsiaalmeedia kaudu üle maailma. Tema töid on avaldanud rahvusvahelised kunstiajakirjad ning nüüd võimalik tema töödega tutvuda ka kodukoha elanikel.

Oma olemuselt on Agnes perfektsionist, kes oma maalidele joonistab ka kõige pisema detaili. Tema teosed on enamasti fotorealistlikud meistriteosed, millest kuvab siiski välja teatud kunstniku vaba hing.

Iseõppinuna on tal imetlusväärne anne kuvada subjekte nii reaalselt, et päris esimesel kunstikursusel Eesti Kunstiakadeemias sel varasuvel jagus tema töö kohta vaid kiidusõnu. Selle kursuse raames valminud teos „Valvatud seljatagune“ on kindlasti ka vastavatud näituse üks tõmbenumbritest.

Teda inspireerivad huvitavad ning isikupärased näod, loojangu valgus ning sooja karakteriga inimesed. Ta on alati valmis pakkuma kõigile kunstilist elamust personaalsete tööde läbi ja kogu tema varasema repertuaariga on teil võimalik tutvuda Facebookis, Instagramis ja TikTokis.