Ehm lendab...üle maailma

Matis Leima fotonäitus Sakus 5. detsembrist 2016 kuni 5. veebruarini 2017.

Hei, sõber! Sa oled tunnistajaks põneva ettevõtmise vahekokkuvõttele. 2003. aastal reisimist alustanud Ehma-nimelise lehma suur unistus on näha kogu laia ilma oma rikkalikus mitmekesisuses ja eeskujuliku turistina alati üks pilt endast koju kaasa tuua. Tänaseks 28 maal käinud loomakesele on eeskujuks kuuldud lood vaprast eeslist, kes oma kabjad kõigile kuuele maailmajaole asetada suutis. Peale selle on Ehma unistuste seas heita pilk kogu planeedile eemalt kosmosest.   Maailmakaardilt selgub, et lisaks galeriis leiduvatele riikidele on Ehm jõudnud ka Taani, Itaaliasse ja Lätti. Reisisihtkohtade hulgas domineerib selgelt planeedi põhjapoolkera; selle taga peitub ilmselt Ehma olematu troopikaarmastus. Kuid mida pole proovinud, sellele ei maksa hinnangut anda – ehk saab temast veel tõeline d¾ungli- või kõrbelehm! Jääb vaid üle soovida turvalist teed uutel reisidel ning et kõik huvipakkuvad maailmanurgad külastamist ja kajastamist leiaksid!     Matis Leima lõpetas Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kompositsiooni erialal ja on õppinud viiulit, klaverit, trompetit ning omal käel karmoškat. Ta on olnud erinevates laste- ja noortelaagrites pilliõpetaja, juhendanud ansambleid koosmängu ja arran¾eerimise alal ning on praegu õpetaja Tartu eramuusikakoolis Helivõlu. Naasnud ajateenistusest Kaitseväe Orkestri juures, lõpetas Matis õpingud Tartu Ülikoolis ajaloo erialal cum laude ning jätkab nüüd pärimusmuusika ja kompositsiooni õppimist Viljandi Kultuuriakadeemias. 2015. aastal ilmus tema pärimuslike autorilugude noodikogumik „Luitekass“ ja eelolevaks aastaks on planeeritud klaveripalade kogumiku „Pimedus keldris“ avaldamine. Kolmel järjestikusel suvel 2012-2014 korraldas Matis Tammemäe järve väikesaarel omanäolist mitmepäevast võistlust Õgmu Kuningriik ning tegeleb sõbraga kahasse loodud spordiala Nenex propageerimisega. Matis mängib seto folkansamblites Kiiora ja Zetod. Matis Leima fotonäitus Sakus 5. detsembrist 2016 kuni 5. veebruarini 2017. companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
Kurtna suletud 22.06.-20.08.20
Kajamaa suletud 6.-31.07.20
Ehm lendab...üle maailma
Ehm lendab...üle maailma

Ehm lendab...üle maailma

5. dets. 2016

Matis Leima fotonäitus Sakus 5. detsembrist 2016 kuni 5. veebruarini 2017.

Ehm lendab...üle maailma

Hei, sõber!

Sa oled tunnistajaks põneva ettevõtmise vahekokkuvõttele. 2003. aastal reisimist alustanud Ehma-nimelise lehma suur unistus on näha kogu laia ilma oma rikkalikus mitmekesisuses ja eeskujuliku turistina alati üks pilt endast koju kaasa tuua. Tänaseks 28 maal käinud loomakesele on eeskujuks kuuldud lood vaprast eeslist, kes oma kabjad kõigile kuuele maailmajaole asetada suutis. Peale selle on Ehma unistuste seas heita pilk kogu planeedile eemalt kosmosest.

 

Maailmakaardilt selgub, et lisaks galeriis leiduvatele riikidele on Ehm jõudnud ka Taani, Itaaliasse ja Lätti. Reisisihtkohtade hulgas domineerib selgelt planeedi põhjapoolkera; selle taga peitub ilmselt Ehma olematu troopikaarmastus. Kuid mida pole proovinud, sellele ei maksa hinnangut anda – ehk saab temast veel tõeline d¾ungli- või kõrbelehm! Jääb vaid üle soovida turvalist teed uutel reisidel ning et kõik huvipakkuvad maailmanurgad külastamist ja kajastamist leiaksid!

 

 

Matis Leima lõpetas Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kompositsiooni erialal ja on õppinud viiulit, klaverit, trompetit ning omal käel karmoškat. Ta on olnud erinevates laste- ja noortelaagrites pilliõpetaja, juhendanud ansambleid koosmängu ja arran¾eerimise alal ning on praegu õpetaja Tartu eramuusikakoolis Helivõlu. Naasnud ajateenistusest Kaitseväe Orkestri juures, lõpetas Matis õpingud Tartu Ülikoolis ajaloo erialal cum laude ning jätkab nüüd pärimusmuusika ja kompositsiooni õppimist Viljandi Kultuuriakadeemias. 2015. aastal ilmus tema pärimuslike autorilugude noodikogumik „Luitekass“ ja eelolevaks aastaks on planeeritud klaveripalade kogumiku „Pimedus keldris“ avaldamine. Kolmel järjestikusel suvel 2012-2014 korraldas Matis Tammemäe järve väikesaarel omanäolist mitmepäevast võistlust Õgmu Kuningriik ning tegeleb sõbraga kahasse loodud spordiala Nenex propageerimisega. Matis mängib seto folkansamblites Kiiora ja Zetod.

Ehm lendab...üle maailma Matis Leima fotonäitus Sakus 5. detsembrist 2016 kuni 5. veebruarini 2017.
Ehm lendab...üle maailma
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud