Fotonäitus "Eluvesi"

Kiisa Vabaajakeskuse II korruse galeriis septembri lõpuni

Tihti jätab Aafrika valgete inimeste hinge vastandlikke tundeid: kurva noodi vaesusest ja haigustest või tundub sealne elu siiras, rikkumata ja tõeline.   Need kaks maailma, mis inimeste liikumise kaudu teineteisega kohtunud ja rikastanud meie teadmisi, täiendavad meid seni, kuni oleme valmis mõistma seda kõike, mis on meist nii erinev. Argipäev, mis algab vaikuses, kuid mulksuva kraaniga, on luksus. Suuremale osale etiooplastele ongi pesemine luksus ja vähimagi näljatunde järel söömine samuti.   Vihmaperioodist on möödas neli ja pool kuud. Selle ajaga on veetase langenud nii madalale, et puurkaevu pumbad ei jõua maast regulaarselt vett pumbata. Kollaste veekanistrite järjekorrad on sada meetrite pikkused ja ooteaeg kestab kohati kuni kuus tundi. Kaevuäärsed lombid, kuhu kanistrite vahetusel on vesi loksunud, korjatakse kannuga anumasse eraldi seisvas järjekorras. Seda teevad tavaliselt lapsed. Viriseda pole millegi üle, sest ootaja saab lõpuks oma osa. Nägudest võib lugeda, et ootamise aeg ei tundu kellelgi kurnav, sest tegu ei ole tassimisega või mõne muu raskema tööga. Tundub, nagu oleks veenappus plaanipärane periood just naistele hingetõmbeks. Ehitised aga, mis valmistatakse savist ja põhust, seisavad ja ootavad vihmaperioodi. Jõedki on kuivanud. Nii käiakse sageli maha mitmeid tunde, et toiduks vajaliku veeni jõuda. Kiisa Vabaajakeskuse II korruse galeriis septembri lõpuni companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
Fotonäitus
Fotonäitus

Fotonäitus "Eluvesi"

17. sept. 2018

Kiisa Vabaajakeskuse II korruse galeriis septembri lõpuni

Fotonäitus

Tihti jätab Aafrika valgete inimeste hinge vastandlikke tundeid: kurva noodi vaesusest ja haigustest või tundub sealne elu siiras, rikkumata ja tõeline.

 

Need kaks maailma, mis inimeste liikumise kaudu teineteisega kohtunud ja rikastanud meie teadmisi, täiendavad meid seni, kuni oleme valmis mõistma seda kõike, mis on meist nii erinev. Argipäev, mis algab vaikuses, kuid mulksuva kraaniga, on luksus. Suuremale osale etiooplastele ongi pesemine luksus ja vähimagi näljatunde järel söömine samuti.

 

Vihmaperioodist on möödas neli ja pool kuud. Selle ajaga on veetase langenud nii madalale, et puurkaevu pumbad ei jõua maast regulaarselt vett pumbata. Kollaste veekanistrite järjekorrad on sada meetrite pikkused ja ooteaeg kestab kohati kuni kuus tundi. Kaevuäärsed lombid, kuhu kanistrite vahetusel on vesi loksunud, korjatakse kannuga anumasse eraldi seisvas järjekorras. Seda teevad tavaliselt lapsed. Viriseda pole millegi üle, sest ootaja saab lõpuks oma osa. Nägudest võib lugeda, et ootamise aeg ei tundu kellelgi kurnav, sest tegu ei ole tassimisega või mõne muu raskema tööga. Tundub, nagu oleks veenappus plaanipärane periood just naistele hingetõmbeks. Ehitised aga, mis valmistatakse savist ja põhust, seisavad ja ootavad vihmaperioodi. Jõedki on kuivanud. Nii käiakse sageli maha mitmeid tunde, et toiduks vajaliku veeni jõuda.

Fotonäitus "Eluvesi" Kiisa Vabaajakeskuse II korruse galeriis septembri lõpuni
Fotonäitus
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud