Kes on sinu lemmiktegelane "Tões ja õiguses"?

A. H. Tammsaare muuseum, Vikerraadio ning Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing kuulutavad teisipäevast, 20. septembrist välja hääletusvõistluse

Võistlusega tähistatakse 90 aasta möödumist "Tõe ja õiguse" ilmumisest. Raamat tuli välja 30. oktoobril 1926 ning muutus kohe üheks loetavamaks ja armastatumaks teoseks lugejate seas ning on seda tänini.   Võistlustules karakterid "Tõe ja õiguse" kõigist viiest osast, teiste hulgas mõistagi Andres, Pearu, Karin ja Indrek jt.   Hääletada saab Vikerraadio veebilehel tammsaare.vikerraadio.ee Võistlus kestab ajavahemikus 20.09.-25.10.2016.   Hääletajad, kes end veebilehel registreerivad, osalevad auhindade loosimisel. Peaauhind on Tallinki poolt sõit neljale Rootsi merevaatega kajutis, aga ka Apollo kinkekaarte ja EKSA raamatuid („Eesti kohanimeraamat“, „Jumalik komöödia (Purgatoorium)“, „Kuidas oma lastele väärtusi õpetada“ ja Margus Oti „Pärimuslikud esseed“), lisaks ka Loomingu ja Loomingu Raamatukogu aastatellimused. Hääletada saab kõikjal, kus on internet, nii kodus kui ka raamatukogudes üle Eesti. Eraldi hääletuspunkt on avatud ka Tammsaare muuseumis Tallinnas.   Võitja kuulutatakse välja 30. oktoobril kell 13.00 Tallinnas Solarise Apollos ning sündmusest teeb otseülekande ERR-i Kultuuriportaal. Lisaks tegelaskujude võistlusele hakkavad "Tõe ja õiguse" aasta puhul 20. septembrist 39 päeva järjest kõlama Vikerraadio eetris tuntud inimeste esituses lühikesed tsitaadid romaani igast peatükist. Oktoobri viimastel nädalatel on oodata ka uut järjejuttu "Tõe ja õiguse" I ja V osa põhjal. Korraldajad: A. H. Tammsaare muuseum Tallinnas, Vikerraadio ning Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing. Partnerid: Apollo, Tallink, Eesti Keele Sihtasutus, ERR-i Kultuuriportaal Loodame, et osalus on aktiivne ja hääletajaid saab olema palju.  A. H. Tammsaare muuseum, Vikerraadio ning Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing kuulutavad teisipäevast, 20. septembrist välja hääletusvõistluse companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
Raamatukogud on suletud iga kuu viimasel reedel koristuspäevaks.
Kes on sinu lemmiktegelane
Kes on sinu lemmiktegelane

Kes on sinu lemmiktegelane "Tões ja õiguses"?

20. sept. 2016

A. H. Tammsaare muuseum, Vikerraadio ning Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing kuulutavad teisipäevast, 20. septembrist välja hääletusvõistluse

Kes on sinu lemmiktegelane

Võistlusega tähistatakse 90 aasta möödumist "Tõe ja õiguse" ilmumisest. Raamat tuli välja 30. oktoobril 1926 ning muutus kohe üheks loetavamaks ja armastatumaks teoseks lugejate seas ning on seda tänini.

 

Võistlustules karakterid "Tõe ja õiguse" kõigist viiest osast, teiste hulgas mõistagi Andres, Pearu, Karin ja Indrek jt.

 

Hääletada saab Vikerraadio veebilehel tammsaare.vikerraadio.ee

Võistlus kestab ajavahemikus 20.09.-25.10.2016.

 

Hääletajad, kes end veebilehel registreerivad, osalevad auhindade loosimisel. Peaauhind on Tallinki poolt sõit neljale Rootsi merevaatega kajutis, aga ka Apollo kinkekaarte ja EKSA raamatuid („Eesti kohanimeraamat“, „Jumalik komöödia (Purgatoorium)“, „Kuidas oma lastele väärtusi õpetada“ ja Margus Oti „Pärimuslikud esseed“), lisaks ka Loomingu ja Loomingu Raamatukogu aastatellimused.

Hääletada saab kõikjal, kus on internet, nii kodus kui ka raamatukogudes üle Eesti. Eraldi hääletuspunkt on avatud ka Tammsaare muuseumis Tallinnas.

 

Võitja kuulutatakse välja 30. oktoobril kell 13.00 Tallinnas Solarise Apollos ning sündmusest teeb otseülekande ERR-i Kultuuriportaal.

Lisaks tegelaskujude võistlusele hakkavad "Tõe ja õiguse" aasta puhul 20. septembrist 39 päeva järjest kõlama Vikerraadio eetris tuntud inimeste esituses lühikesed tsitaadid romaani igast peatükist.

Oktoobri viimastel nädalatel on oodata ka uut järjejuttu "Tõe ja õiguse" I ja V osa põhjal.

Korraldajad: A. H. Tammsaare muuseum Tallinnas, Vikerraadio ning Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing. Partnerid: Apollo, Tallink, Eesti Keele Sihtasutus, ERR-i Kultuuriportaal

Loodame, et osalus on aktiivne ja hääletajaid saab olema palju. 

Kes on sinu lemmiktegelane "Tões ja õiguses"? A. H. Tammsaare muuseum, Vikerraadio ning Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing kuulutavad teisipäevast, 20. septembrist välja hääletusvõistluse
Kes on sinu lemmiktegelane
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud