Maia Muldma maalinäitus

Sakus 8. augustist kuni 8. oktoobrini 2016.

Olen Maia Muldma, klaveri- ja muusikapedagoog. Töötan Tallinna Ülikoolis muusikadidaktika dotsendina.Üle 20 aasta olen koostanud eesti ja vene õppekeelega koolidele muusikaalast õppekirjandust. Lemmiktegevusteks on klaverimäng ja maalimine. Arvan, et muusika ja kunst on omavahel tihedalt seotud – toidavad kuulamise ja nägemise kaudu meie vaimu ja hinge. Kunstiõpetajaks on minu esimeste muusikaõpikute illustraator kunstnik Oleg Vyssotski. Maalimise protsessis meeldib katsetada ja sobitada erinevaid stiile ja tehnikaid. Olen jaatava ellusuhtumisega inimene, seetõttu kasutan maalimises enamasti kirkaid ja elurõõmsaid värve. Maalide temaatika on inspireeritud enamasti loodusest – elan metsade vahel Kiisal. Mul on olnud mitu personaalnäitust: Oleg Vyssotski artstuudios Tallinnas, Tallinna Ülikoolis, Kohila Angerja Issanda Taevaminemise kiriku Tornigaleriis, Sutlema mõisas, Tallinna Nordea Kontserdimajas ning mitu näitust Kiisa Raamatukogus.Saku Vallaraamatukogu näituse taiesed võib tinglikult koondada kolme teemaplokki: „Looduse killud”, „Lillede muusika” ja „Natüürmortide rütmid”. Kohtumiseni näitusel Maia Muldma Sakus 8. augustist kuni 8. oktoobrini 2016. companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
Raamatukogud on suletud iga kuu viimasel reedel koristuspäevaks.
Maia Muldma maalinäitus
Maia Muldma maalinäitus

Maia Muldma maalinäitus

8. augustil 2016

Sakus 8. augustist kuni 8. oktoobrini 2016.

Maia Muldma maalinäitus

Olen Maia Muldma, klaveri- ja muusikapedagoog. Töötan Tallinna Ülikoolis muusikadidaktika dotsendina.Üle 20 aasta olen koostanud eesti ja vene õppekeelega koolidele muusikaalast õppekirjandust. Lemmiktegevusteks on klaverimäng ja maalimine. Arvan, et muusika ja kunst on omavahel tihedalt seotud – toidavad kuulamise ja nägemise kaudu meie vaimu ja hinge. Kunstiõpetajaks on minu esimeste muusikaõpikute illustraator kunstnik Oleg Vyssotski. Maalimise protsessis meeldib katsetada ja sobitada erinevaid stiile ja tehnikaid. Olen jaatava ellusuhtumisega inimene, seetõttu kasutan maalimises enamasti kirkaid ja elurõõmsaid värve. Maalide temaatika on inspireeritud enamasti loodusest – elan metsade vahel Kiisal. Mul on olnud mitu personaalnäitust: Oleg Vyssotski artstuudios Tallinnas, Tallinna Ülikoolis, Kohila Angerja Issanda Taevaminemise kiriku Tornigaleriis, Sutlema mõisas, Tallinna Nordea Kontserdimajas ning mitu näitust Kiisa Raamatukogus.Saku Vallaraamatukogu näituse taiesed võib tinglikult koondada kolme teemaplokki: „Looduse killud”, „Lillede muusika” ja „Natüürmortide rütmid”.
Kohtumiseni näitusel

Maia Muldma

Maia Muldma maalinäitus Sakus 8. augustist kuni 8. oktoobrini 2016.
Maia Muldma maalinäitus
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud