Saku koduloo-wiki

Kasutajatele on avatud Saku valla koduloo-wiki, mis on ellu kutsutud eesmärgiga edendada kodu-uurimuslikku tööd ja koondada ühte keskkonda valla ajalugu käsitlevad artiklid.

Saku vald saab 2016. aastal 150-aastaseks. Selle tähtpäeva väärikaks tähistamiseks on ellu kutsutud koduloo-wiki eesmärgiga edendada kodu-uurimuslikku tööd ja koondada ühte keskkonda valla ajalugu käsitlevad artiklid. Saku kodulugu täieneb ja areneb kogukonna ühistöös. Oodatud on kõik kaastööd, mis kajastavad kohalikku kultuuri, pärimusi, mälestusi, majandus- ja ühiskondlikku elu ning jagavad informatsiooni siin elanud ja töötanud inimeste kohta.    Turvalisuse eesmärgil saavad koduloo-wikit lugeda ja sellesse artikleid kirjutada vaid registreeritud kasutajad. Selleks looge endale konto, sisestades järgmised andmed: kasutajanimi - valige sobiv (see on ainukesena teistele kasutajatele nähtav),  pärisnimi Oma e-posti aadress e-posti aadressi kinnitamiseks  saate sõnumi oma postkasti. Alles selle protseduuri läbimine muudab Teid täieõiguslikuks wiki kogukonna liikmeks.   Meie oma koduloo-wiki leiab aadressilt http://www.sakulugu.ee/Esileht   Edu valla ajaloo talletamisel!       Kasutajatele on avatud Saku valla koduloo-wiki, mis on ellu kutsutud eesmärgiga edendada kodu-uurimuslikku tööd ja koondada ühte keskkonda valla ajalugu käsitlevad artiklid. companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.

Saku koduloo-wiki
Saku koduloo-wiki

Saku koduloo-wiki

22. jaan. 2016

Kasutajatele on avatud Saku valla koduloo-wiki, mis on ellu kutsutud eesmärgiga edendada kodu-uurimuslikku tööd ja koondada ühte keskkonda valla ajalugu käsitlevad artiklid.

Saku koduloo-wiki
Saku koduloo-wiki

Saku vald saab 2016. aastal 150-aastaseks. Selle tähtpäeva väärikaks tähistamiseks on ellu kutsutud koduloo-wiki eesmärgiga edendada kodu-uurimuslikku tööd ja koondada ühte keskkonda valla ajalugu käsitlevad artiklid.

Saku kodulugu täieneb ja areneb kogukonna ühistöös. Oodatud on kõik kaastööd, mis kajastavad kohalikku kultuuri, pärimusi, mälestusi, majandus- ja ühiskondlikku elu ning jagavad informatsiooni siin elanud ja töötanud inimeste kohta. 

 

Turvalisuse eesmärgil saavad koduloo-wikit lugeda ja sellesse artikleid kirjutada vaid registreeritud kasutajad.

Selleks looge endale konto, sisestades järgmised andmed:

  • kasutajanimi - valige sobiv (see on ainukesena teistele kasutajatele nähtav), 
  • pärisnimi
  • Oma e-posti aadress

e-posti aadressi kinnitamiseks  saate sõnumi oma postkasti. Alles selle protseduuri läbimine muudab Teid täieõiguslikuks wiki kogukonna liikmeks.

 

Meie oma koduloo-wiki leiab aadressilt http://www.sakulugu.ee/Esileht

 

Edu valla ajaloo talletamisel!

 

 

 

Saku koduloo-wiki Kasutajatele on avatud Saku valla koduloo-wiki, mis on ellu kutsutud eesmärgiga edendada kodu-uurimuslikku tööd ja koondada ühte keskkonda valla ajalugu käsitlevad artiklid.
Saku koduloo-wiki
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud