Videonäitus "Niitnarak 2021"

Saku Multimeediaringi noorte näitus pandeemia ajal läbielatule. Saku raamatukogus juuli lõpuni.

Saku Multimeediaringi näitus “Niitnarak 2021” on tagasivaade läbielatule ja elurütmi muutustele, mis meid Covid-19 viirusest tingituna eriolukorras, karantiini ajal tabasid.   Kuidas tulla toime üksindusega, piirangutega, hirmudega, segadusega ja muude ebatuttavate emotsioonidega, mis meid selles olukorras tabasid. Seda aega oleme kujutatud läbi nelja erineva lühisketši, mis annavad aimu möödunud olukorra absurdsusest ning ebanormaalsusest.   Projekti kulgu katkestas eriolukord kahel korral ning tänu sellele võtted toimusid erinevatel aastaaegadel, millele on tunnistajaks ka asjaolu, et näituse postri jaoks mõeldud foto on tehtud talvel. Vaatamata keerulisele hooajale, mille tempo oli kõike muud kui ühtlane, toob Saku Multimeediaring teieni näituse “Niitnarak 2021”. Loodame et leiate siit enda jaoks tuttavaid olukordi ja mõtteainet möödunud ajale tagasivaatamiseks.   Lisaks visuaalsele poolele kõlab näituse taustaks ka elamust täiendav heli, milles edastuvad karantiiniaja meeleolu, segased tunded ning emotsioon.   Püsige terved! Saku Multimeediaringi noorte näitus pandeemia ajal läbielatule. Saku raamatukogus juuli lõpuni. companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
Videonäitus
Videonäitus

Videonäitus "Niitnarak 2021"

25. mail 2021

Saku Multimeediaringi noorte näitus pandeemia ajal läbielatule. Saku raamatukogus juuli lõpuni.

Videonäitus

Saku Multimeediaringi näitus “Niitnarak 2021” on tagasivaade läbielatule ja elurütmi muutustele, mis meid Covid-19 viirusest tingituna eriolukorras, karantiini ajal tabasid.

 

Kuidas tulla toime üksindusega, piirangutega, hirmudega, segadusega ja muude ebatuttavate emotsioonidega, mis meid selles olukorras tabasid. Seda aega oleme kujutatud läbi nelja erineva lühisketši, mis annavad aimu möödunud olukorra absurdsusest ning ebanormaalsusest.

 

Projekti kulgu katkestas eriolukord kahel korral ning tänu sellele võtted toimusid erinevatel aastaaegadel, millele on tunnistajaks ka asjaolu, et näituse postri jaoks mõeldud foto on tehtud talvel.


Vaatamata keerulisele hooajale, mille tempo oli kõike muud kui ühtlane, toob Saku Multimeediaring teieni näituse “Niitnarak 2021”. Loodame et leiate siit enda jaoks tuttavaid olukordi ja mõtteainet möödunud ajale tagasivaatamiseks.

 

Lisaks visuaalsele poolele kõlab näituse taustaks ka elamust täiendav heli, milles edastuvad karantiiniaja meeleolu, segased tunded ning emotsioon.

 

Püsige terved!

Videonäitus "Niitnarak 2021" Saku Multimeediaringi noorte näitus pandeemia ajal läbielatule. Saku raamatukogus juuli lõpuni.
Videonäitus
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud