Villa kätketud muinaslood

Maili Orava päkapikunäitus Sakus 5. kuni 17. detsembrini 2011

          Et päkapikk valmiks           selleks armastust vaja           ja südamesoojust           ja mängulusti           lisaks päikesepaitust           ja kuukiirehelki           siis pisut lõnga ja näputööd           ning seal ta ongi -           väike ja armas           sinu oma päkapikk Päkapikud on mulle meeldinud lapseeast alates. Esimesena meenub tilluke seenel istuv mehike Dahlbergi raamatust Väike Mai. Toredad olid ka päkapikkudega postkaardid. Päkapikula minu kodus aga sai alguse ühelt varakevadiselt sinililleretkelt, kus metsasihilt leidsime tillukese nukukese - punase mütsiga päkapiku. Päkapikk sai uued riided ja koha riiulile, aga ta tundus seal kuidagi üksi olevat. Kuid siis ühel päeval valmis nukust päkapikule lõngast kaaslane, küll pisut sakris olemisega, ent ometigi soe, päikseline ja armas. Esimesele päkapikule järgnes peagi teine, siis kolmas ja nii neid aastateviisi juurde on tulnudki. Iga päkapikk toob aga endaga kaasa sutsu soojust, pisut päikest ja sületäie jõulurõõmu ja on valmis seda teiegagi jagama. Ilusat jõulukuud!   Maili Orav Maili Orava päkapikunäitus Sakus 5. kuni 17. detsembrini 2011 companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
Villa kätketud muinaslood
Villa kätketud muinaslood

Villa kätketud muinaslood

Maili Orav 5. dets. 2011

Maili Orava päkapikunäitus Sakus
5. kuni 17. detsembrini 2011

Villa kätketud muinaslood

          Et päkapikk valmiks

          selleks armastust vaja

          ja südamesoojust

          ja mängulusti

          lisaks päikesepaitust

          ja kuukiirehelki

          siis pisut lõnga ja näputööd

          ning seal ta ongi -

          väike ja armas

          sinu oma päkapikk

Päkapikud on mulle meeldinud lapseeast alates. Esimesena meenub tilluke seenel istuv mehike Dahlbergi raamatust Väike Mai. Toredad olid ka päkapikkudega postkaardid. Päkapikula minu kodus aga sai alguse ühelt varakevadiselt sinililleretkelt, kus metsasihilt leidsime tillukese nukukese - punase mütsiga päkapiku. Päkapikk sai uued riided ja koha riiulile, aga ta tundus seal kuidagi üksi olevat. Kuid siis ühel päeval valmis nukust päkapikule lõngast kaaslane, küll pisut sakris olemisega, ent ometigi soe, päikseline ja armas. Esimesele päkapikule järgnes peagi teine, siis kolmas ja nii neid aastateviisi juurde on tulnudki.

Iga päkapikk toob aga endaga kaasa sutsu soojust, pisut päikest ja sületäie jõulurõõmu ja on valmis seda teiegagi jagama.

Ilusat jõulukuud!

 

Maili Orav

Villa kätketud muinaslood Maili Orava päkapikunäitus Sakus 5. kuni 17. detsembrini 2011
Villa kätketud muinaslood
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud