e-raamatukogu

RIKSWEBi kataloogikirjeid täiendatakse jõudumööda linkidega täistekstidele.  Lingitud on nii perioodilisi väljaandeid, raamatuid kui artikleid. Saku vallaga seotud digiteeritud tekste saab lugeda koduloo-wikis. Selleks tuleb andmebaasi sisse logida.   Digiteeritud fotosid saab vaadata ajalooliste fotode galeriis. Lisaks sellele on Saku Vallaraamatukogu registreeritud lugejaile avatud tasuta juurdepääs järgmistele andmebaasidele ja väljaannetele (pöörduge raamatukoguhoidja poole!):   Laiahaardeline rahvusvaheline andmebaas EBSCO.   TEA veebienstüklopeedia   Ajakirjad Juridica, Director   Digilehed: Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, Maaleht, Postimees.   ÄRIPÄEVA KÄSIRAAMATUD  Lepingud. Näidised ja kommentaarid. Finantsjuhtimise käsiraamat. Töötervishoiu- ja -ohutuse käsiraamat. Dokumendinäidised äritegevuses. Ettevõtja käsiraamat Äripäeva käsiraamatute veebiversioon on märksa täielikum ja uuendused kasutajaile varem kättesaadavad kui trükiväljaanne. Lisateenusena  saab esitada nõuandekeskuse spetsialistidele/juristidele täiendavaid küsimusi ning lugeda iga kuu ilmuvat õigusalast uudiskirja, mida koostab advokaadibüroo Tark Grunte Sutkiene. Külasta ka: Portaali E-varamu, mis on värav, mille vahendusel saab teha otsingut korraga raamatukogudes, muuseumides ja arhiivides. Eesti Rahvusraamatukogu digitaalarhiivi ja andmebaasi ETERA, kus saab lugeda väljaandeid (nii raamatuid kui perioodikat) online'is. Selleks, et kõiki digitaalarhiivi DIGAR võimalusi parimal viisil ära kasutada vaata koolitusvideosid. Eesti Veebiarhiivi, kui on mingil põhjusel vaja kasutada veebist kadunud või oluliselt muutunud lehti.  Tallinna Keskraamatukogu e-raamatute lugemis- ja laenutamiskeskkonda ELLU Võõrkeelseid raamatuid saab lugeda: www.gutenberg.org - peamiselt inglisekeelne kirjandus, kuid leiab ka saksa-, soome- jm. keelseid raamatuid https://www.litmir.me/all_genre - peamiselt venekeelne kirjandus companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
e-raamatukogu
e-raamatukogu

e-raamatukogu

RIKSWEBi kataloogikirjeid täiendatakse jõudumööda linkidega täistekstidele. 

Lingitud on nii perioodilisi väljaandeid, raamatuid kui artikleid.

Saku vallaga seotud digiteeritud tekste saab lugeda koduloo-wikis. Selleks tuleb andmebaasi sisse logida.

 

Digiteeritud fotosid saab vaadata ajalooliste fotode galeriis.

Lisaks sellele on Saku Vallaraamatukogu registreeritud lugejaile avatud tasuta juurdepääs järgmistele andmebaasidele ja väljaannetele (pöörduge raamatukoguhoidja poole!):

 

Laiahaardeline rahvusvaheline andmebaas EBSCO.  

TEA veebienstüklopeedia

 

Ajakirjad JuridicaDirector

 

Digilehed: Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, Maaleht, Postimees.

 

ÄRIPÄEVA KÄSIRAAMATUD 

  1. Lepingud. Näidised ja kommentaarid.
  2. Finantsjuhtimise käsiraamat.
  3. Töötervishoiu- ja -ohutuse käsiraamat.
  4. Dokumendinäidised äritegevuses.
  5. Ettevõtja käsiraamat

Äripäeva käsiraamatute veebiversioon on märksa täielikum ja uuendused kasutajaile varem kättesaadavad kui trükiväljaanne. Lisateenusena  saab esitada nõuandekeskuse spetsialistidele/juristidele täiendavaid küsimusi ning lugeda iga kuu ilmuvat õigusalast uudiskirja, mida koostab advokaadibüroo Tark Grunte Sutkiene.

Külasta ka:

  • Portaali E-varamu, mis on värav, mille vahendusel saab teha otsingut korraga raamatukogudes, muuseumides ja arhiivides.
  • Eesti Rahvusraamatukogu digitaalarhiivi ja andmebaasi ETERA, kus saab lugeda väljaandeid (nii raamatuid kui perioodikat) online'is. Selleks, et kõiki digitaalarhiivi DIGAR võimalusi parimal viisil ära kasutada vaata koolitusvideosid.
  • Eesti Veebiarhiivi, kui on mingil põhjusel vaja kasutada veebist kadunud või oluliselt muutunud lehti. 
  • Tallinna Keskraamatukogu e-raamatute lugemis- ja laenutamiskeskkonda ELLU

Võõrkeelseid raamatuid saab lugeda:

www.gutenberg.org - peamiselt inglisekeelne kirjandus, kuid leiab ka saksa-, soome- jm. keelseid raamatuid

https://www.litmir.me/all_genre - peamiselt venekeelne kirjandus

e-raamatukogu
e-raamatukogu
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud