Haapsalu sallid Kiisa raamatukogus

Märtsi lõpuni saab Kiisa raamatukogus imetleda Kaire Oksa imeilusaid Haapsalu salle.

Käsitöö tegemine on mulle kogu aeg meeldinud, ilmselt ema eeskujul, kes kudus väga palju. Lemmiktund koolis oli tööõpetus. Esimene elukutsegi oli seotud käsitööga, nimelt õppisin naiste üleriiete rätsepaks. Nooremana õmblesin väga palju, nüüd on meelistegevuseks kujunenud kudumine, kuigi katsetan ka heegeldamisega, olen proovinud viltimist ning erinevaid meisterdamisi. Kahjuks tikkimisoskust pole ma suutnud omandada, olen võimeline vaid ristpistet tegema. Minu viimase aja vaieldamatu lemmiktegevus on Haapsalu sallide kudumine.   Käsitööga tegelen enamasti hobikorras, rõõmustan valminud esemetega iseennast ja lähedasi. Paelub see, et kunagi ei tea päris täpselt, milline on lõpptulemus. Olen juba nn „sõltlane“ - kui parasjagu pooleli olevat tööd ei ole, siis muutun kuidagi rahutuks.   Minu igapäevatöö on juba üle veerandsajandi olnud seotud kohaliku lasteaiaga. Algul olin lasteaias õpetaja, nüüd õppealajuhataja. Mul on kaks täiskasvanud poega ja olen kahekordne vanaema.   Head näituse nautimist! Kaire Oks Märtsi lõpuni saab Kiisa raamatukogus imetleda Kaire Oksa imeilusaid Haapsalu salle. companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
Iga kuu viimane reede on raamatukogud suletud!
Haapsalu sallid Kiisa raamatukogus
Haapsalu sallid Kiisa raamatukogus

Haapsalu sallid Kiisa raamatukogus

24. jaan. 2022

Märtsi lõpuni saab Kiisa raamatukogus imetleda Kaire Oksa imeilusaid Haapsalu salle.

Haapsalu sallid Kiisa raamatukogus

Käsitöö tegemine on mulle kogu aeg meeldinud, ilmselt ema eeskujul, kes kudus väga palju. Lemmiktund koolis oli tööõpetus. Esimene elukutsegi oli seotud käsitööga, nimelt õppisin naiste üleriiete rätsepaks. Nooremana õmblesin väga palju, nüüd on meelistegevuseks kujunenud kudumine, kuigi katsetan ka heegeldamisega, olen proovinud viltimist ning erinevaid meisterdamisi. Kahjuks tikkimisoskust pole ma suutnud omandada, olen võimeline vaid ristpistet tegema. Minu viimase aja vaieldamatu lemmiktegevus on Haapsalu sallide kudumine.

 

Käsitööga tegelen enamasti hobikorras, rõõmustan valminud esemetega iseennast ja lähedasi. Paelub see, et kunagi ei tea päris täpselt, milline on lõpptulemus. Olen juba nn „sõltlane“ - kui parasjagu pooleli olevat tööd ei ole, siis muutun kuidagi rahutuks.

 

Minu igapäevatöö on juba üle veerandsajandi olnud seotud kohaliku lasteaiaga. Algul olin lasteaias õpetaja, nüüd õppealajuhataja. Mul on kaks täiskasvanud poega ja olen kahekordne vanaema.

 

Head näituse nautimist!

Kaire Oks

Haapsalu sallid Kiisa raamatukogus Märtsi lõpuni saab Kiisa raamatukogus imetleda Kaire Oksa imeilusaid Haapsalu salle.
Haapsalu sallid Kiisa raamatukogus
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud