Näitus "Suvine kergus"

Külli Paltre pildid Kiisa raamatukogus augusti lõpuni.

Armas külaline!   Suvi – see on aeg täis päikest, merd, rohelust, puhkust, rõõmu, armumist, seiklusi, aga unustada ei tohiks ka vaikseid hetki iseenda laadimiseks...   Olen Külli Paltre. Täna võin ennast pidada vabakutseliseks joogaõpetajaks, kellele meeldib hobikorras maalida ja joonistada. Sündinud olen ma Haapsalus, kuid viimased 10+ aastat toimetan ja tegutsen Saku vallas.   Hingega maalimise juurde jõudsin umbes 4 aastat tagasi, kui valisin vabakutselise tee ja mu ellu hakkas mahtuma rohkem aega, teadlikkust, loovust ning usaldust. Kõik minu pildid saavad alguse mõnest soojast sisemisest tundmusest või emotsioonist, mida proovin siis teadlikult paberile panna. Teinekord ei saagi kõike sõnadega selgitada, saab vaid sisemiselt tunda.   Mul on südamest hea meel, kui need pildid Sind mingilgi moel kõnetavad, tekitades Sinus helguse ja äratundmise tunde.   Aitäh! Aitäh! Aitäh! Külli ♥   Kui mõni maal sind eriliselt puudutab ja sooviksid seda oma kodu seinale või kingituseks, siis minu kontaktid leiad külalisteraamatust või www.joogarada.ee Külli Paltre pildid Kiisa raamatukogus augusti lõpuni. companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
Iga kuu viimane reede on raamatukogud suletud!
Näitus
Näitus

Näitus "Suvine kergus"

16. juulil 2021

Külli Paltre pildid Kiisa raamatukogus augusti lõpuni.

Näitus

Armas külaline!

 

Suvi – see on aeg täis päikest, merd, rohelust, puhkust, rõõmu, armumist, seiklusi, aga unustada ei tohiks ka vaikseid hetki iseenda laadimiseks...

 

Olen Külli Paltre. Täna võin ennast pidada vabakutseliseks joogaõpetajaks, kellele meeldib hobikorras maalida ja joonistada. Sündinud olen ma Haapsalus, kuid viimased 10+ aastat toimetan ja tegutsen Saku vallas.

 

Hingega maalimise juurde jõudsin umbes 4 aastat tagasi, kui valisin vabakutselise tee ja mu ellu hakkas mahtuma rohkem aega, teadlikkust, loovust ning usaldust. Kõik minu pildid saavad alguse mõnest soojast sisemisest tundmusest või emotsioonist, mida proovin siis teadlikult paberile panna. Teinekord ei saagi kõike sõnadega selgitada, saab vaid sisemiselt tunda.

 

Mul on südamest hea meel, kui need pildid Sind mingilgi moel kõnetavad, tekitades Sinus helguse ja äratundmise tunde.

 

Aitäh! Aitäh! Aitäh!

Külli ♥

 

Kui mõni maal sind eriliselt puudutab ja sooviksid seda oma kodu seinale või kingituseks, siis minu kontaktid leiad külalisteraamatust või www.joogarada.ee

Näitus "Suvine kergus" Külli Paltre pildid Kiisa raamatukogus augusti lõpuni.
Näitus
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud