RAAMAT MÜÜGIL! Malle Järvan "Üle poole sajandi põllumajandusteaduses"

Sakus asunud Eesti Maaviljeluse ja Maaparanduse Teadusliku Uurimise Instituudi teadlase Malle Järvani raamat tema 54 aasta pikkusest tööst ja teadustegevusest. Hind 10 eurot.

Raamatus on kokku võetud olulisemad etapid autori 54 aasta pikkuses tööalases tegevuses. Pärast Eesti Põllumajanduse Akadeemia agronoomiateaduskonna lõpetamist 1966. aastal alustas ta tööd Sakus asuvas Eesti Maaviljeluse ja Maaparanduse Teadusliku Uurimise Instituudis ning on kogu aeg töötanud ühes asutuses, mis aegade jooksul on läbi teinud mitmeid reorganiseerimisi, sh lahutamisi ja liitmisi ning mis praegu jätkab tegutsemist Eesti Taimekasvatuse Instituudina Jõgeval.    Alustades tööd instituudi agrokeemia laboratooriumis, on autor erinevates osakondades aastate jooksul järk-järgult läbinud ametiohad aspirandi, noorem-, vanem- ja juhtivteaduri ning osakopnnajuhatajana. Sakus asunud Eesti Maaviljeluse ja Maaparanduse Teadusliku Uurimise Instituudi teadlase Malle Järvani raamat tema 54 aasta pikkusest tööst ja teadustegevusest. Hind 10 eurot. companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
Iga kuu viimane reede on raamatukogud suletud!
RAAMAT MÜÜGIL! Malle Järvan
RAAMAT MÜÜGIL! Malle Järvan

RAAMAT MÜÜGIL! Malle Järvan "Üle poole sajandi põllumajandusteaduses"

27. augustil 2021

Sakus asunud Eesti Maaviljeluse ja Maaparanduse Teadusliku Uurimise Instituudi teadlase Malle Järvani raamat tema 54 aasta pikkusest tööst ja teadustegevusest. Hind 10 eurot.

RAAMAT MÜÜGIL! Malle Järvan

Raamatus on kokku võetud olulisemad etapid autori 54 aasta pikkuses tööalases tegevuses. Pärast Eesti Põllumajanduse Akadeemia agronoomiateaduskonna lõpetamist 1966. aastal alustas ta tööd Sakus asuvas Eesti Maaviljeluse ja Maaparanduse Teadusliku Uurimise Instituudis ning on kogu aeg töötanud ühes asutuses, mis aegade jooksul on läbi teinud mitmeid reorganiseerimisi, sh lahutamisi ja liitmisi ning mis praegu jätkab tegutsemist Eesti Taimekasvatuse Instituudina Jõgeval. 

 

Alustades tööd instituudi agrokeemia laboratooriumis, on autor erinevates osakondades aastate jooksul järk-järgult läbinud ametiohad aspirandi, noorem-, vanem- ja juhtivteaduri ning osakopnnajuhatajana.

RAAMAT MÜÜGIL! Malle Järvan "Üle poole sajandi põllumajandusteaduses" Sakus asunud Eesti Maaviljeluse ja Maaparanduse Teadusliku Uurimise Instituudi teadlase Malle Järvani raamat tema 54 aasta pikkusest tööst ja teadustegevusest. Hind 10 eurot.
RAAMAT MÜÜGIL! Malle Järvan
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud