Triin Uustalu pildinäitus hõbeehetest

Saku raamatukogus jaanuari lõpuni

Piilusin kord kooliplikana läbi ukseprao metallitööklassi ja minus tekkis tohutu aukartus oma klassi poiste ees, kes kõiki neid suuri ja keerulisi masinaid kasutama õppisid....ja aastaid hiljem sattusin ise Tohisoole metallitöö kursustele.   Praeguseks olen töötanud nii hõbeda kui rauaga ning olen jätkuvalt võlutud. Tule ja metalli abiga saan ma osa millestki ääretult ürgsest ja ehedast. Siin saavad kokku nii paljud kunstid ja teadmised: keemia, füüsika, matemaatika, mineraloogia, loodusõpetus, psühholoogia...   Töödesse on võimalik põimida nii huumorit kui ka kurbust ning detailidesse süvenemine on õpetanud ka Elus palju rohkemat märkama. Neid märkamisi näitangi Harakaveski hõbeehete näitusel. Harakas esindab seda minu osa, kellele meeldivad säravad ja kirevad asjakesed, aga veski seda osa, kes austab esivanemate oskusi ja kunste.   Triin Uustalu Saku raamatukogus jaanuari lõpuni companies, which provide best web site hosting in the uk. Services for top web hosting.
Iga kuu viimane reede on raamatukogud suletud!
Triin Uustalu pildinäitus hõbeehetest
Triin Uustalu pildinäitus hõbeehetest

Triin Uustalu pildinäitus hõbeehetest

9. dets. 2021

Saku raamatukogus jaanuari lõpuni

Triin Uustalu pildinäitus hõbeehetest

Piilusin kord kooliplikana läbi ukseprao metallitööklassi ja minus tekkis tohutu aukartus oma klassi poiste ees, kes kõiki neid suuri ja keerulisi masinaid kasutama õppisid....ja aastaid hiljem sattusin ise Tohisoole metallitöö kursustele.

 

Praeguseks olen töötanud nii hõbeda kui rauaga ning olen jätkuvalt võlutud. Tule ja metalli abiga saan ma osa millestki ääretult ürgsest ja ehedast. Siin saavad kokku nii paljud kunstid ja teadmised: keemia, füüsika, matemaatika, mineraloogia, loodusõpetus, psühholoogia...

 

Töödesse on võimalik põimida nii huumorit kui ka kurbust ning detailidesse süvenemine on õpetanud ka Elus palju rohkemat märkama. Neid märkamisi näitangi Harakaveski hõbeehete näitusel. Harakas esindab seda minu osa, kellele meeldivad säravad ja kirevad asjakesed, aga veski seda osa, kes austab esivanemate oskusi ja kunste.

 

Triin Uustalu

Triin Uustalu pildinäitus hõbeehetest Saku raamatukogus jaanuari lõpuni
Triin Uustalu pildinäitus hõbeehetest
looking for best website hosting services provided by web hosting with reasonable time websites hosts, for website hosting in UK you may want to look at web hosting top 5 uK best review present some choices, which offer good quality web hosting suggest in UK. how to choose best website hosting firm for better services top web site hosting services uptime becomes most important when having business applications, for example the design page what is website design how to design a website which explains how online backup works and gives simple tips for backing up your data How Online Backup Works is offering simple online backup definition of listing site full pagenum.

SAKU GÜMNAASIUMI HOONES

Teaduse 1, Saku 75501  

Telefon: 672 8502;518 8476

E, T, K ja N 10-19
R 10 - 16, L 10-15, P suletud

KIISA VABAAJAKESKUSES

Kurtna tee 8, Kiisa 75503
Telefon: 607 4008, 5304 7525 

E,T, N 11-18, K 11-19, R 11-16
iga kuu 1. ja 3. L 10-15, P suletud

KURTNA KOOLIS

Kurtna tee 50, Kurtna 75518
Telefon: 5919 6019

E, T, N, R  9-16, K 10-18
L ja P suletud

KAJAMAA KOOLIS

Kajamaa küla, Saku 75501
Telefon: 5330 8711


K 13-16
Muul ajal suletud